Özellikler

Yeni Nesil Hasta Takip Ekranları

Macrodental Hasta Takip Modülü kolay kullanım, hızlı erişim, kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcılara etkili diş klinik yazılım çözümü sunmaktadır.

Bulut Destekli Randevu Defteri

Kolay randevu özelliği ile hasta randevularınızı en iyi şekilde takip edebilir, hızlı hasta kaydını kullanarak telefon ile ulaşan hastalarınıza hemen randevu verebilir, gerçekleşen, bekleme de olan ya da iptal edilen randevularınızı tek tuş ile defterinize işleyebilirsiniz.

Sms & Email Gönderme

MacroDental Sms Ve Email modülü iş yükünüzü azaltmak amacı ile dizayn edilmiş olup bu modülümüzü kullanarak hastalarınıza;

  • Yaklaşmakta olan randevularını hatırlatabilir,
  • Kontrol zamanının gelmekte olduğunu bildirebilir
  • Ve Bayram,Yılbası,Doğumgünü gibi özel günlerini kutlayabilirsiniz.

Raporlama & Performans Ekranları

Gelişmiş raporlama ve analiz ekranlarıyla, diş kliniğizin, diş hekimlerinin verimliliklerini ölçebilir, bu analizlerin sonucuna göre klinik verimliliğini üst noktalara çıkarabilirsiniz.

Stok & Demirbaş Takip Ekranları

Diş klinikleri malzeme stokları takip edilmesi zor bir kalem kabul edilir. Stok Yönetimi modülü ile malzeme alımlarınızı düzene sokabilir, doktor ve personel bazında tüketimleri ayarlayabilirsiniz.

Ön Muhasebe Ekranları

Ön muhasebe kodlarına uygun olarak geliştirilmiş Macrodental ön muhasebe ekranlarında, kasa, banka, pos, çek, senet takiplerinizi yapabilir, gün sonu kasa devirlerinizi gerçekleştirebilir, firma mütabakatlarınızı sistem üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Macrodental 3D İndir

Deneyimi Yaşayın.

Macrodental Mobil

Kliniğiniz Cebinizde

Macrodental 3D

Uzak Bağlantı Programı
×